Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών στην Ηλεία…

Ιουλίου 13, 2012 in ΑΜΑΛΙΑΔΑ

Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών σε οργανικά κενά σε γυμνάσια και λύκεια της Ηλεία…

ΑΒΕΝΤΙΣΙΑΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                    ΠΕ04.01     ΓΥΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ                           ΤΕ01.19      1η ΕΠΑ.Σ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ        ΠΕ17.05    1ο ΕΠΑ.Λ ΠΥΡΓΟΥ

ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ        ΠΕ20       1ο ΕΠΑ.Λ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             ΠΕ04.01     1ο ΕΠΑ.Λ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              ΠΕ04.01    2ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΠΕ04.02      ΓΥΜ. ΧΑΒΑΡΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ            ΠΕ02     ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ               ΠΕ02    ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        ΠΕ04.01 1ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                 ΠΕ02     3ο ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                ΠΕ03      3ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΥΛΑ        ΠΕ06     ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ

 

ΒΑΒΛΕΚΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ                       ΠΕ09     2ο ΕΠΑ.Λ ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ           ΠΕ18.10    1η ΕΠΑ.Σ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                       ΠΕ04.01    2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΒΡΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΠΕ03        ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ

 

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                  ΠΕ03      2ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ                       ΠΕ02      ΓΥΜ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     ΠΕ03    1ο ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΠΕ02     ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ               ΠΕ17.02  1ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ               ΠΕ02        ΓΥΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΓΚΑΒΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     ΠΕ03      2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                      ΠΕ17.04     1ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ

ΓΚΡΙΝΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ                           ΠΕ02       ΓΥΜ. ΛΑΜΠΕΙΑΣ-ΛΤ

 

ΔΑΛΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ                              ΠΕ09       ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΔΕΔΟΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                        ΠΕ03     1ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΜΑΡΩ                   ΠΕ11     ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΠΕ04.04      1ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΠΕ06      1ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΔΙΠΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ                        ΠΕ08      2ο ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΔΙΩΧΝΟΥ ΖΩΗ                                  ΠΕ02        ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ              ΠΕ09       1ο ΕΠΑ.Λ ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΔΡΟΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ                                ΠΕ02       2ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

 

ΖΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                         ΠΕ03     ΓΥΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΖΩΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                                  ΠΕ02     3ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

 

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        ΠΕ01       ΓΥΜ. ΛΑΛΑ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                        ΠΕ03         ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                 ΠΕ04.02    ΓΥΜ. ΜΥΡΤΙΑΣ-ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

 

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΑΤΙΝΑ                         ΠΕ11     ΓΥΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΠΕ03      ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       ΠΕ17.02   1ο ΕΠΑ.Λ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΘΗΡΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                     ΠΕ02     ΓΥΜ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

 

ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                     ΠΕ11        ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                 ΠΕ01      3ο ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     ΠΕ17.01     ΓΥΜ. ΛΑΛΑ

ΚΑΝΤΖΟΥ ΑΘΗΝΑ                              ΠΕ01      ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 ΠΕ03       ΓΥΜ. ΜΥΡΤΙΑΣ-ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                         ΠΕ05      ΓΥΜ. ΜΥΡΤΙΑΣ-ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ   ΠΕ01      ΓΥΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ                   ΠΕ02       ΓΥΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ              ΠΕ02        ΓΥΜ. ΛΑΜΠΕΙΑΣ-ΛΤ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ              ΠΕ18.10    2ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΚΑΡΒΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ                           ΠΕ18.12     ΓΥΜ. ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ

ΚΑΤΣΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   ΠΕ04.02      2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               ΠΕ01            ΓΥΜ. ΒΑΣΙΛΑΚΙΟΥ

ΚΑΥΚΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ                           ΠΕ09             2ο ΕΠΑ.Λ ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                              ΠΕ03            1ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΚΙΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                            ΠΕ17.03          1ο ΕΠΑ.Λ ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΝΝΑ                              ΠΕ17.10            1ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΚΟΚΟΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                ΠΕ05             1ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΚΟΛΑΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                            ΠΕ15              ΓΥΜ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΚΟΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ                             ΠΕ04.02           2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ

ΚΟΛΛΥΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ                 ΠΕ02           ΓΥΜ. ΜΥΡΤΙΑΣ-ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΟΡΔΑΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ                        ΠΕ03           2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΚΟΣΣΙΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                   ΠΕ04.01          4ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΚΟΤΡΕΤΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ                   ΠΕ04.02             ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ

ΚΟΥΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ                              ΠΕ04.01         2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΚΟΥΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ                             ΠΕ02           ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ                   ΠΕ04.04      ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                ΠΕ02 2ο      ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ              ΠΕ02               2ο ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ02      ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ    ΠΕ03            1ο ΕΠΑ.Λ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ                           ΠΕ18.1            2 ΓΥΜ. ΒΑΡΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

 

ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ                        ΠΕ03               ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟ

ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                   ΠΕ17.02         1ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΛΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ                             ΠΕ02               3ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

 

ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ                               ΠΕ11          1ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΜΑΚΡΥΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ         ΠΕ01          2ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΜΑΡΩΣΗ ΝΙΚΗ                                    ΠΕ05           ΓΥΜ. Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ

ΜΑΤΣΑΓΓΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ                         ΠΕ05           4ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       ΠΕ02           4ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΜΕΝΤΕ ΣΟΦΙΑ                                    ΠΕ03            2ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΜΙΧΑ ΣΟΦΙΑ                                        ΠΕ03             1ο ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ                    ΠΕ02             ΓΥΜ. ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΠΕ03                ΓΥΜ. ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ

ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΠΕ09      2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΜΠΑΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                     ΠΕ03       4ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ     ΠΕ11            ΓΥΜ. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΜΠΙΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ                              ΠΕ04.01        1ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ

ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ            ΠΕ17.08       2ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

 

ΝΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   ΠΕ04.01     3ο ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                         ΠΕ11 3ο       ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ               ΠΕ02             1ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΝΙΦΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                 ΠΕ04.01    2ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΝΤΑΝΟΥ ΘΕΩΝΗ                                   ΠΕ04.02        ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

 

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ                     ΠΕ02             ΓΥΜ. ΒΑΣΙΛΑΚΙΟΥ

 

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΠΕ03         ΓΥΜ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           ΠΕ04.01     ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΛΑΛΑ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ                            ΠΕ20    1ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΠΑΝΟΣΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                            ΠΕ10     3ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ               ΠΕ17.01 1ο ΕΠΑ.Λ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ                           ΠΕ02       ΓΥΜ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                  ΠΕ01        ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                   ΠΕ02        ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                   ΠΕ04.05     ΓΥΜ. ΠΕΛΟΠΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                          ΠΕ02        2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            ΠΕ03          2ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑ                        ΠΕ10   ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                           ΠΕ02           ΓΥΜ. ΒΑΣΙΛΑΚΙΟΥ

ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                        ΠΕ03          ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΒΑΡΔΑΣ

ΠΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ                                           ΠΕ02           ΓΥΜ. ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ

ΠΑΦΙΛΙΑΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ                                 ΠΕ02          3ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                        ΠΕ04.02         2ο ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                     ΠΕ06 3ο       ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                             ΠΕ18.16       ΓΥΜ. ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ

ΠΛΩΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                                     ΠΕ03      ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        ΠΕ03     2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ          ΠΕ02          ΓΥΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ                               ΠΕ06         1ο ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           ΠΕ18.13    2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΠΟΥΡΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                                  ΠΕ04.02     ΓΥΜ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΠΥΡΙΟΧΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                                 ΠΕ18.02     2ο ΕΠΑ.Λ ΠΥΡΓΟΥ

 

ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                              ΠΕ01     3ο ΓΥΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΡΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                       ΠΕ03      ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ

 

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ                               ΠΕ04.04      2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                     ΠΕ04.01 ΓΥΜ. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                  ΠΕ08         ΓΥΜ. ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ

ΣΑΣΣΑΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                ΠΕ03         ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΖΑΧΑΡΩΣ

ΣΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                                      ΠΕ18.03     2ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΣΙΓΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ                                         ΠΕ04.01     1ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΣΙΝΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                 ΠΕ11         ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                ΠΕ03           1ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ

ΣΟΥΛΗ – ΜΠΑΙΝΤΗ ΜΗΛΙΑ                         ΠΕ17.05         ΓΥΜ. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ                           ΠΕ03   ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΒΑΡΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΣΟΥΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                    ΠΕ02            ΓΥΜ. ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                     ΠΕ10          ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΣΤΑΜΟΥ ΤΑΣΙΑ                                            ΠΕ04.02       4ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                 ΠΕ17.03       1ο ΕΠΑ.Λ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ                    ΠΕ04.02        ΓΥΜ. ΒΑΔΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                    ΠΕ17.05           ΓΥΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                     ΠΕ03   ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                        ΠΕ02            ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΒΑΣΙΛΑΚΙΟΥ

ΣΧΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ                                           ΠΕ04.01        ΓΥΜ. ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΣΩΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                 ΠΕ02           2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ                       ΠΕ02          ΓΥΜ. ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ

 

ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ                           ΠΕ01          ΓΥΜ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                      ΠΕ03         ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ              ΠΕ02         2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ

ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ                         ΠΕ03          3ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ

ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ                               ΠΕ03          1ο ΕΠΑΛ ΠΥΡΓΟΥ

ΤΖΙΓΚΟΥΡΑ ΣΤΕΛΛΑ                                 ΠΕ03           ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ

ΤΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                    ΠΕ11          1ο ΕΠΑ.Λ ΠΥΡΓΟΥ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΤΣΑΓΚΑΡΟΥΣΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΠΕ02          1ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                            ΠΕ14.04       ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΖΑΧΑΡΩΣ

ΤΣΕΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      ΠΕ17.02   1ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΤΣΙΟΥΡΒΑ ΓΟΥΓΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ              ΠΕ02         ΓΕΝ. ΛΥΚ. Ν. ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ

ΤΣΙΡΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ                                ΠΕ02 1ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΤΣΟΡΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                             ΠΕ06           1ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                          ΠΕ03          1ο ΕΠΑΛ ΠΥΡΓΟΥ

 

ΦΛΕΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                          ΠΕ04.01       3ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΠΥΡΓΟΥ

ΦΡΑΓΚΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                         ΠΕ12.04       1ο ΕΠΑ.Λ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΦΥΤΑΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ                        ΠΕ03            4ο ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ

 

ΧΑΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙA                                ΠΕ04.02      ΓΥΜ. ΣΑΒΑΛΙΩΝ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ         ΠΕ18.02     1ο ΕΠΑ.Λ ΠΥΡΓΟΥ

ΧΙΩΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                ΠΕ04.01      2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ                 ΠΕ02           ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΕ03          ΓΥΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΛΤ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ               ΠΕ04.01 1ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΘΑ                         ΠΕ06              ΓΥΜ. ΧΑΒΑΡΙΟΥ

 

ΨΥΡΙΛΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ                            ΠΕ06  2ο ΓΕΝ. ΛΥΚ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Δ/ΝΤΙΚΟ ΚΕΝΟ)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...