ΤΕΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ: ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Νοεμβρίου 26, 2013 in ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ, ΕΛΛΑΔΑ, ΗΛΕΙΑ

ekloges_kalpi_534_355

Πρώτος ο Θανάσης Γιανναδάκης εξελέγη στις χθεσινές αρχαιρεσίες στο ΤΕΕ Δυτικής Ελλάδος (με ποσοστό 32%). Δεύτερη η παράταξη του Κώστα Χριστόπουλου (17%), τρίτη η παράταξη με επικεφαλής την Ουρανία Πάλμου (στηριζόμενη από την ΣΥΡΙΖΑ με ποσοστό 13%) και τέταρτη με 12% η Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών με επικεφαλής τον Παναγιώτη Τσώνη.

 

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Ψηφίσαντες:

Έγκυρα:

Άκυρα:

Λευκά:

1792

1719

38

35

1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 292

2 ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 31

3 Δ.Κ.Μ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ 217

4 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 114

5 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 555

6 ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ) 55

7 ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ (ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ)

230

8 ΚΙΝΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ (ΚΙ.Μ.Α.) 49

9 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 18

10 ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 110

11 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 31

12 ΣΟΛΩΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 17

ΣΥΝΟΛΟ ΕΓΚΥΡΩΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΩΝ: 1719

ΚΙΝΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ (ΚΙ.Μ.Α.)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 26

2 ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΟΘΩΝ 22

3 ΛΕΜΗΣ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16

4 ΜΑΡΚΕΖΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8

5 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 7

6 ΜΟΥΡΤΖΟΥΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14

7 ΠΟΡΦΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 10

8 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ 15

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4

2 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8

3 ΔΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7

4 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12

5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 3

6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΛΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5

2 ΒΑΗ ΕΛΕΝΗ 24

3 ΔΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 8

4 ΚΛΟΥΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18

5 ΚΛΩΝΙΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5

6 ΚΟΝΤΟΜΙΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 8

7 ΚΟΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15

8 ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28

9 ΚΟΥΤΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ 12

10 ΛΕΖΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 5

11 ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2

12 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5

13 ΝΙΚΗΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 8

14 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 10

15 ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3

16 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 9

17 ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27

18 ΠΙΤΤΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 4

19 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 23

20 ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 11

21 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4

22 ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 5

23 ΤΣΟΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3

24 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35

ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12

2 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23

3 ΠΕΤΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 9

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23

2 ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 8

ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1 ΑΝΝΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ 6

2 ΜΑΝΕΝΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 4

3 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ -ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9

2 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6

3 ΚΟΣΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 45

4 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0

5 ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 14

6 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13

7 ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 20

8 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9

9 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17

10 ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΦΑΝΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ 21

11 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9

12 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

13 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12

14 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18

15 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6

16 ΡΑΜΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14

17 ΣΑΡΔΕΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14

18 ΤΣΟΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 29

19 ΦΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20

20 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 18

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29

2 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20

3 ΜΠΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ 16

4 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2

2 ΛΙΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 13

3 ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 9

4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 6

5 ΠΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10

6 ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19

2 ΑΪΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 197

3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11

4 ΑΣΚΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) 29

5 ΑΥΓΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 79

6 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 52

7 ΒΟΓΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 115

8 ΒΟΥΛΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37

9 ΓΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 113

10 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 294

11 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 11

12 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 74

13 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 77

14 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 144

15 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 106

16 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 132

17 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 134

18 ΚΕΚΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19

19 ΚΟΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16

20 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12

21 ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 34

22 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99

23 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 125

24 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 26

25 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14

26 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 15

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

27 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 28

28 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 87

29 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 88

30 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 89

31 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 73

32 ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 48

33 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 40

34 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 33

35 ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93

36 ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 123

37 ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 136

38 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20

39 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 53

40 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 39

41 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25

42 ΤΖΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 50

43 ΤΣΙΑΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 99

44 ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 43

45 ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21

46 ΦΡΑΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 29

47 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 59

48 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92

ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21

2 ΛΙΒΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20

3 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 53

2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 41

3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 60

4 ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 36

5 ΤΖΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 48

6 ΦΡΑΓΚΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 25

ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1 ΔΙΠΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 5

2 ΚΕΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18

3 ΜΠΕΡΙΑΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 18

ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18

2 ΠΑΝΑΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13

3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7

4 ΠΗΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6

5 ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 12

ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 5

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1 ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16

2 ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 12

3 ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 11

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15

2 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 35

3 ΒΕΡΓΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6

4 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12

5 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1

6 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 9

7 ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 34

8 ΖΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16

9 ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 35

10 ΚΑΪΜΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 26

11 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11

12 ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 36

13 ΚΕΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 35

14 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9

15 ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29

16 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 8

17 ΛΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18

18 ΜΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 35

19 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 9

20 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 7

21 ΠΑΝΕΤΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 6

22 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 52

23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4

24 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 49

25 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 70

26 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ 22

27 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12

28 ΠΗΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13

29 ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 43

30 ΡΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8

31 ΡΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31

32 ΣΚΑΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29

33 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6

34 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 8

35 ΣΤΙΒΑΝΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡ 19

36 ΤΖΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 29

37 ΤΖΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21

38 ΦΑΛΛΙΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45

39 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 10

40 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6

41 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29

ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18

2 ΛΙΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29

3 ΜΟΘΩΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17

2 ΔΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11

3 ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 14

ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 14

2 ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δ.Κ.Μ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 19

2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 16

3 ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15

4 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19

5 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18

6 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13

7 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14

8 ΚΙΟΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 31

9 ΚΟΛΙΟΚΟΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5

10 ΚΟΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 9

11 ΚΤΕΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 9

12 ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 25

13 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25

14 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14

15 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 43

16 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13

17 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4

18 ΣΩΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9

19 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10

20 ΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 66

21 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24

ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21

2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 8

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 43

ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1 ΜΙΝΕΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 31

2 ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26

3 ΤΡΑΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 51

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ (ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12

2 ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24

3 ΒΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 8

4 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30

5 ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14

6 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22

7 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6

8 ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 15

9 ΔΕΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9

10 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5

11 ΕΛΕΖΟΓΛΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ 14

12 ΚΑΚΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 15

13 ΚΑΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18

14 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 30

15 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11

16 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 8

17 ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

18 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 29

19 ΜΑΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27

20 ΜΠΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15

21 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8

22 ΠΑΓΑΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25

23 ΠΑΛΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 43

24 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 5

25 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 13

26 ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 12

27 ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10

28 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26

29 ΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14

30 ΡΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ 24

31 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11

32 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 29

33 ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 68

34 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17

35 ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23

36 ΣΧΙΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 28

37 ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9

38 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10

39 ΤΣΑΤΣΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 10

40 ΦΕΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21

41 ΧΑΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16

42 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 23

ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1 ΑΓΑΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13

2 ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 14

3 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 8

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1 ΒΡΥΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 22

2 ΖΗΣΗ ΤΑΤΙΑΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 13

3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8

4 ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 15

5 ΡΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23

6 ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΑΝΝΑ 12

ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 26

2 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22

3 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 17

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...